سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ازدواج و زندگی با شخصیت ضد اجتماعی یا سایکوپات

پیش از ازدواج با یک شخصیت ضد اجتماعی یا ساکوپات بهتر است از آینده ای که در انتظارتان است آگاهی به دست بیاورید. شخصیت ضد اجتماعی در ابتدای رابطه با لحنی زیبا و دلنشین به شما نزدیک شده و با فریبکاری به شما طوری القا می کند که عاشق و دلباخته شماست. در حالی که او تنها برای کسب منافع خودش با شما ازدواج می کند. نگاه ابزاری او به دیگران و ناتوانی او در همدلی و نداشتن شفقت به زودی سلامت شما و فرزندانتان را به خطر می اندازد. درگیری های شخصیت ضد اجتماعی با قانون مسائل زندگی تان را پیچیده تر خواهد کرد. در ادامه به بررسی بیشتر ارتباط و ازدواج با شخصیت ضد اجتماعی صحبت می کنیم. برای اطلاع از نحوه برخورد با شخصیت ضد اجتماعی کلیک کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ازدواج با شخصیت ضد اجتماعی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

 منبع: ازدواج و زندگی با شخصیت ضد اجتماعی یا سایکوپات


شخصیت های  ضد اجتماعی چطور به نظر می آیند؟

شخصیت ضد اجتماعی در ابتدای آشنایی خود را بسیار خوش اخلاقی و خوش برخورد نشان می دهد. شخصیت ضد اجتماعی دارای جذابیت ظاهری و سطحی و هوش بالا نیز می باشد. در واقعیت او فاقد احساسات و هیجانات عمیق بوده و همدلی با دیگران و درک دیگران را نیز به سخره می گیرد. شخصیت ضد اجتماعی از کارها و صدماتی که به دیگران وارد می کنند احساس گناه و پشیمانی نمی کند.

شخصیت ضد اجتماعی از برنام? خاصی پیروی نمی کنند و در زندگی اش نظمی وجود ندارد. این شخصیت هرچند به دلیل دروغ ها و بی اهمیتی به دیگران بارها مورد طرد دیگران قرار می گیرد؛ اما عبرت نگرفته و همچنان به رفتار نامناسب خود ادامه می دهد. دیگران به دلیل غیر قابل اعتماد بودن شخصیت ضد اجتماعی با او دوست نمی شوند. بنابراین از ناتوانی در یافتن دوستان صمیمی رنج می برند. برای شناخت بیشتر به نشانه های شخصیت ضد اجتماعی یا ساکوپاتیک به مقاله اختلال شخصیت ضد اجتماعی رجوع کنید.

 

شخصیت ضد اجتماعی در طی ارتباط با شما چگونه است؟

شخصیت ضد اجتماعی با لبخند و با احترام برخورد می کند؛ البته تا زمانی که آن ها را به هدفشان برسانید. متاسفانه شخصیت ضد اجتماعی تنها به عنوان یک ابزار به شما و دیگران نگاه می کند. اگر فکر می کنید شما را دوست دارند و ابراز علاقه می کنند بعد از مدت زمان کمی متوجه دروغ بودنش می شوید؛ در حقیقت برای شخصیت ضد اجتماعی به غیر از خودشان دیگران مهم نیستند.

اگر از موقعیت خوب اجتماعی برخوردار هستید؛ شخصیت ضد اجتماعی فقط به جایگاهی که شما می توانید برای آن ها داشته باشید فکر می کنند؛ شما صرفا یک وسیله برای رسیدن به هدفشان هستید.

معمولا افراد زیادی با کوتاه آمدن در مقابل شخصیت ضد اجتماعی سعی می کنند قضیه را فیصله بدهند. منتها هر بار که شخصیت ضد اجتماعی متوجه قدرت بیشتر خود در مقابل شما می شود، سوء استفاد? بیشتری می کند. زنان زیادی بعد از ازدواج متوجه شخصیت ضد اجتماعی شوهر خود می شوند و سال های زیادی را با شک به مراجعه به مشاور می گذرانند. در پایان به خاطر صلاح فرزندان خود و نگرانی های بوجود آمده به دنبال راه چاره ای می گردنند.

 

مشکلات معمول در زندگی با یک شخصیت ضد اجتماعی :

ازدواج با شخصیت ضد اجتماعی شامل موارد زیر می باشد :

درگیری فیزیکی بدون پشیمانی:

شخصیت ضد اجتماعی به راحتی به ضرب و شتم و کتک کاری با همسران خود می پردازند و همانطور که گفته شد، نسبت به این کار از خود ابراز پشیمانی نیز نمی کنند. معمولا پس از شکایت های همسر شخصیت ضد اجتماعی در دادگاه، به آزار و اذیت های خود به انواع متفاوت ادامه می دهند. همسران این افراد معمولا برای محافظت از فرزندان خود با صبر زیاد و کمک متخصصین از زندگی این افراد خارج می شوند.

در ابتدا از کارآگاه بازی و کمی هیجان زندگی لذت ببرید:

به طور ناگهانی به اداره یا محل کار شخصیت ضد اجتماعی می روید. وقتی به آن جا می رسید معمولا یا اداره ای در آن مکان وجود ندارد یا سال ها پیش در آنجا کار می کرده یا داستان دیگری پشت قضیه قرار دارد. منتها هیچ وقت نمی توانید با مچ گیری، این جریان دروغ گویی را پایان بدهید.

خود را مانند یک مبل راحتی تصور کنید:

بعضی از افراد مانند شخصیت اسکیزوتایپال ها حتی مبل های خود را دوست دارند و شاید گاهی با آنها صحبت کنند. دیگران در صورتی که آسیبی به شیء مورد علاقه شان وارد شود، ناراحت می شوند. اما شخصیت های ضد اجتماعی حتی به افراد مهم زندگی خود مانند همسرشان به چشم یه شیء و یک وسیله نگاه می کنند.

باید از او خواهش کنید فقط سیگار بکشد:

وقتی دیگر خانواده ها در مورد سیگار نکشیدن شوهر خود به جر و حث می پردازند؛ همسران شخصیت ضد اجتماعی تنها می توانند از شوهر خود خواهش کنند در خانه فقط سیگار بکشد و به اصطلاح خانه را به "شیره کش خانه" تبدیل نکند. حتی زن های بسیاری مواد مصرفی شوهر ضد اجتماعی خود را برای او حاضر می کنند و از او خواهش می کنند دوستان خود را برای کشیدن مواد به خانه نیاورند.

 

آینده مشترک با یک شخصیت ضد اجتماعی

یک شخصیت ضد اجتماعی در صورتی که شانس بیاورد و در جوانی در یکی از دعواهای پیش آمده نمیرد یا در زندان حبس ابد دریافت نکند و یا در یکی از پروژه های کلاه برداری خود گیر نیافتد و مجبور به خودکشی نشود؛ احتمالا با الکل یا مواد مخدر کار خود را تمام می کند.

شخصیت ضد اجتماعی برای همسران خود بعد از ازدواج به صورت یک کابوس در می آیند. بارها در فیلم های زیادی دیده اید که فردی بعد از چند سال از زندان به خانه بر می گردد و از همسر خود که با سه فرزند و اجاره خانه رها کرده است؛ تقاضای پول می کند و در صورتی که زن نتواند برایش پول دست و پا کند، باید مورد ضرب و شتم قرار بگیرد.

 

طلاق و جدایی از شخصیت ضد اجتماعی

همانطور که گفته شد، زنان این افراد بعد از سال ها ترس، بالاخره با یک مشاور یا وکیل صحبت می کنند و زندگی خود را ازین افراد جدا می کنند. شخصیت ضد اجتماعی معمولا در نهایت به صورت بی خانمان یا مزدور به زندگی خود ادامه می دهند.

دسته دوم و زیرک تر این افراد که بیشتر به کلاه برداری می پردازند، به صورت معمول بعد از یک دوران طلایی، افول می کنند. البته در بین این افراد اسطوره سازی از کسانی که توانسته اند دوره طلایی خود را حفظ کنند نیز مشاهده می شود. در آخر آن که شناخت اختلالات شخصیت پیش از ازدواج برای شما کار آسانی نبوده و برای رسیدن شناخت کامل و جلوگیری از یک شکست به مشاوره پیش از ازدواج مراجعه کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ازدواج با شخصیت ضد اجتماعی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

  مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی

 

  

 

 منبع: ازدواج و زندگی با شخصیت ضد اجتماعی یا سایکوپات


علائم استرس علائم اضطراب افسردگی علائم افسردگی درمان افسردگی مشاوره خانواده مشاوره ازدواج مشاوره جنسی مشاوره کودک مشاوره طلاق مشاوره ترک اعتیاد مشاوره خیانت دارو های ضد افسردگی درمان استرس زود انزالی درمان زود انزالی خود ارضایی خود ارضایی در مردان خود ارضایی در زنان خود ارضایی کودکان مشاوره روانشناسی مشاوره روانشناسی تلفنی اختلال نعوظ درمان بی خوابی درمان اضطراب استرس وسواس فکری درمان وسواس فکری اسکیزوفرنی ترک سیگار افسردگی ملانکولیک مالیخولیا افسردگی پس از زایمان کودک یک ساله از شیر گرفتن کودک افسردگی در کودکان سکس گروهی وسواس روش های صحیح مطالعه کاهش استرس کودکان استرس کودکان ارضا نشدن زنان نحوه رفتار با کودکان بیش فعال بازتاب نوزاد